• Pirmo užsakymo dydis
  užsiregistravus neribojamas
 • Pristatymo kaina
  5 Eur
 • Pristatymas
  per 1-3 d.d.
 • Informacija
  8 659 25639, I-V 9-18 val.
Krepšelis

RAFUS - veterinarai rekomenduoja

MAITINKITE RAW MAISTU SU MEILE IR ATSAKINGAI

Savo augintinius mylime kaip tikrus šeimos narius. Džiaugiamės kartu ilgais pasivaikščiojimais gamtoje ir rūpinamės, kad jų dubenėliuose nepritrūktų ne tik gardaus, bet ir kokybiško, visavertės mitybos principus atitinkančio maisto.


RAFUS MENU yra žalios mėsos maistas šunims, kuris atstovauja RAW ir BARF gyvūnų mitybos filosofiją.


Gamindami žalios mėsos maistą šunims siekiame patenkinti natūralius jūsų augintinių maitinimosi įpročius, susiformavusius per milijonus metų, gyvenant laukinėje gamtoje ir ėdant pačių susimedžiotą žalią mėsą.


Esame tikri, jei tik mūsų augintiniai galėtų spręsti patys, nedvejodami rinktųsi RAFUS MENU maistą šunims, kuris yra 100% natūralus, pagamintas iš žalios mėsos, smulkintų mėsingų kaulų ir subproduktų. Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.


Ne tik jūsų augintinis džiaugiasi gavęs žalios mėsos dubenėlį. Šeimininkui taip pat patogu: didesnį šaldyto maisto kiekį galite laikyti šaldiklyje ir atšildyti jums patogiu metu tik tiek, kiek jūsų augintinis per parą suvalgo.


Dalinamės keliais naudingais patarimais, kurie leis savo augintinius maitinti RAW maistu atsakingai.


LAIKYMAS

Laikykite augintiniui skirtą žalios mėsos maistą šaldiklyje prie -18 °C temperatūros. Paskirkite tam atskirą šaldiklio stalčių, kaip paskiriate šaldytoms uogoms ar daržovėms. Ir pasirūpinkite, kad jame niekada nepritrūktų RAW maisto jūsų augintiniui. Saugu, paprasta ir patogu.


ATŠILDYMAS

Prieš maitinimą RAW maistą reikia atšildyti. Išimkite iš šaldiklio reikiamą porciją žalios mėsos, įdėkite į sandarų indą ir laikykite šaldytuve, kol augintiniui skirtas maistas pilnai atitirps. Geriausia tai daryti per naktį, kad iš ryto turėtumėte pilnai atitirpusį maistą ir galėtumėte juo maitinti savo augintinį tą dieną.

Atšildytą RAW maistą rekomenduojame laikyti šaldytuve ir suvartoti per 24 val. Pakartotinai užšaldyti pilnai atšildyto maisto nerekomenduojame. O ir jūsų augintinis bus kur kas laimingesnis, kasdien gaudamas šviežiai atšildyto maisto dubenėlį.


MAISTO PARUOŠIMAS

Žalios mėsos maistas šunims, kaip ir bet kuri kita žalia mėsa, skirta mūsų pačių stalui, savyje turi natūralių bakterijų, todėl svarbu laikytis tam tikrų maisto paruošimo taisyklių. Juk ruošdami troškinį šeimai esame įpratę žalią mėsą pjaustyti ant atskiros lentelės, o baigę darbą gerai nusiplauti rankas ir išplauti naudotus įrankius.

Tos pačios taisyklės galioja ir augintiniams skirto maisto paruošimui. Paskirkite žalios mėsos laikymui atskirą indą, o po maisto sudėjimo į dubenėlį nusiplaukite rankas su muilu ir vandeniu.


MAITINIMAS

Visi suprantame, kad aukštoje temperatūroje žalia mėsa genda greičiau. Todėl maitinkite savo augintinį RAW maistu vėsioje patalpoje arba pavėsyje, vengiant tiesioginių saulės spindulių vasarą ar nuo šildomų grindų kylančio karščio šaltuoju metų sezonu.

Jei valandos bėgyje gyvūnas įdėto maisto nesuvalgė, likučius utilizuokite. Taip pat pasirūpinkite, kad žalios mėsos maisto neparagautų jūsų mažieji, kurie ypač mėgsta su savo augintiniais viskuo dalintis.


RAFUS MENU prekės ženklas gimė iš didelės meislės šunims. Propaguojame 100% natūralų žalios mėsos maistą ir atsakingą jo pateikimą, o maisto gamybos procese laikomės aukščiausių sanitarijos ir higienos standartų.


Mes tikime, kad RAW ir BARF žalios mėsos maistas šunims, kurį sudaro 100% natūrali mėsa, subproduktai ir smulkinti kaulai be jokių dažiklių ir konservantų yra geriausias maistas jūsų augintiniui, užtikrinantis pilnavertę mitybą ir visavertę gyvenimo kokybę.


Gyvūnai yra svarbi mūsų šeimos dalis. Mes juos mylime ir rūpinamės besąlygiškai. Norime suteikti jiems džiaugsmo ir maitinti tuo maistu, kurį jie, jei tik galėtų kalbėti, patys rinktųsi.


RAFUS MENU gaminamas žalios mėsos maistas yra kaip tik toks!


Maitinkime RAW maistu savo augintinius ir toliau - su meile ir atsakingai.

 

Su geriausiais linkėjimais,

RAFUS MENU komanda