• Pirmo užsakymo dydis
  užsiregistravus neribojamas
 • Pristatymo kaina
  5 Eur
 • Pristatymas
  per 1-3 d.d.
 • Informacija
  8 659 25639, I-V 9-18 val.
Krepšelis

RAFUS - veterinarai rekomenduoja

Kas yra BARF mityba?

kas yra BARF

Šunų maitinimosi įpročiai susiformavo gerokai seniau, nei buvo sukurtas sausas maistas, kuris iš esmės tarnauja šunų šeimininkų patogumui. Jei leistume šunims spręsti patiems, kokį maistą ėsti, mieliausiai jie rinktųsi maitintis mėsa - puikiu taip reikalingų baltymų šaltiniu, kalcio ir kitų mineralinių medžiagų šaltiniu – kaulais, taip pat įvairiais subproduktais -pavyzdžiui, skrandžiu, kuriame gausu enzimų ir mineralų.

Šunys yra plėšrūnai ir jų anatomija yra pritaikyta maitintis būtent tokiu maistu. Jų dantys sukurti mėsai plėšyti ir kramtyti, trumpas žarnynas neleidžia mėsai gesti, o itin stiprios skrandžio sultys pajėgios suvirškinti net kaulus. Taip maitindamiesi šunys gauna visas reikalingas maistines medžiagas, vitaminus ir mikroelementus.

Tad kas gi yra BARF mityba šunims?

BARF – anglų kalbos žodžių Biologically Appropriate Raw Food (biologiškai tinkamas žalias maistas) arba Bones And Raw Food (kaulai ir žalias maistas) trumpinys. BARF mitybos filosofija ir sudėtis yra labai paprasta – tai subalansuotas maistas, sudarytas iš žalios mėsos, subproduktais ir kaulų. Kartais papildytas daržovėmis, jogurtu ar kiaušiniu. Tai maistas, kuris siekia patenkinti mūsų augintinių maitinimosi įpročius, susiformavusius per milijonus metų, gyvenant laukinėje gamtoje.

Tad šunų maitinimas BARF – tai geriausias maistas sunims, kokiu galite šerti savo augintinį. Šis BARF mitybos būdas yra tinkamas ir šuniukų maitinimui.

Gaminant RAFUS MENU yra naudojama tik šviežia mėsa, tinkama ir žmonėms maitintis. Galite būti tikri, kad jūsų augintinis gaus tik tai, kas geriausia.

Daugiau apie RAFUS MENU produktus skaitykite čia