• Pirmo užsakymo dydis
  užsiregistravus neribojamas
 • Pristatymo kaina
  5 Eur
 • Pristatymas
  per 1-3 d.d.
 • Informacija
  8 659 25639, I-V 9-18 val.
Krepšelis

RAFUS - veterinarai rekomenduoja

Kodėl šerti RAFUS MENU? rinktųsi jūsų šuo?

kodėl šerti Rafus menu

„Mums rūpi, ką dedame ant savo šeimos stalo. Norime, kad maistas būtų ne tik skanus, bet ir sveikas. Mūsų šunys yra pilnaverčiai šeimos nariai, tad kaip gi galime neduoti jiems to, kas labiausiai tinkama?“ – sako Inga, RAFUS MENU prekės ženklo įkūrėja.

Šunys yra plėšrūnai, tad turime juos šerti, į tai atsižvelgdami - maistu, kurį jie patys rinktųsi, gyvendami natūralioje aplinkoje: žalia mėsa, kaulais, subproduktais ir daržovėmis. Šis maitinimo būdas yra vadinamas BARF mityba – anglų kalbos žodžių Biologically Appropriate Raw Food (biologiškai tinkamas žalias maistas) arba Bones And Raw Food (kaulai ir žalias maistas) trumpinys.

Būtent toks ir yra RAFUS MENU - 100% natūralus žalios mėsos, susmulkintų kaulų ir įvairių subproduktų mišinys be jokių konservantų, skonio stipriklių ar kitų maisto priedų. Mėsa ir subproduktai yra smulkinti stambiais gabaliukais, tad gerai matosi kiekviena sudedamoji dalis. RAFUS MENU ėdalo mišiniai specialiu būdu, itin greitai užšaldomi žemoje temperatūroje, kad išliktų saugūs ir kokybiški.

„Gyvūno prigimtis yra natūrali mityba, jis – žinduolis ir mėsėdis. Todėl esu natūralios sunų mitybos šalininkas, maisto be konservantų, druskų, dažiklių, kvapiklių. Šunys savo evoliucijoje niekada neėdė maisto, pagaminto iš ankštinių kultūrų. Jų organizmai taip ir neišmoko iki galo suskaldyti baltymų iš, tarkim, sojų. Pastebiu, kad per pastaruosius dešimtmečius labai sparčiai daugėja gyvūnų, kuriems tenka operuoti auglius. Siečiau tai su netinkama mityba, kurioje daug konservantų. Jau nekalbant apie alergijas“, - sako 45 metų praktiką turintis Vladas Pupienis, Vilniaus veterinarijos klinikinės ligoninės veterinarijos gydytojas.

Tad kodėl šerti RAFUS MENU? Subalansuotas RAFUS MENU sunu maistas juo šeriamiems šunims suteikia daug privalumų – ima blizgėti kailis, dantys ir dantenos tampa švarūs ir sveiki, susiformuoja stipri imuninė sistema ir apskritai, bendra sveikatos būklė. O svarbiausia – tai patiks jūsų šuniui!

Jei norite daugiau sužinoti apie BARF mitybą šunims, spauskite čia. O mūsų produktus rasite čia.

Štai taip gaminamas RAFUS MENU maistas sunims: https://www.youtube.com/watch?v=xnJwrGu_2Wk

 

RAFUS bičiulių istorijos

Alergijos ir prastas apetitas – du dalykai, kuriuos Aikas jau visai pamiršo

Ar vegetarai maitina savo šunis mėsa? Tikrai taip – kviečiame susipažinti su Majos istorija 💚

Jis - Bleikas, Sirijus Bleikas 💚

Leteną kelia didelis Rafus gerbėjas – Čiadas, 3 metų amžiaus mišrūnas, kurį Jurgita priglaudė iš Linksmosios pėdutės. Kviečiame susipažinti su jo Rafus istorija!