• Pirmo užsakymo dydis
  užsiregistravus neribojamas
 • Pristatymo kaina
  5 Eur
 • Pristatymas
  per 1-3 d.d.
 • Informacija
  8 659 25639, I-V 9-18 val.
Krepšelis

RAFUS - veterinarai rekomenduoja

Majos istorija

Ar vegetarai maitina savo šunis mėsa? Tikrai taip – kviečiame susipažinti su Majos istorija 💚

Majos šeimininkė Ugnė: "Kaip žinia, Maltos bišonai turi šimtus alergijų, netoleruoja tai to, tai ano, tai trečio. Maniškė lygiai tokia pati. Sausą maistą demonstratyviai spjaudydavo, protestuodavo ir badaudavo. Paskutinis lašas buvo kai sėdėdama prie jos maisto dubenėlio pati dėjausi sausą maistą į burną apsimesdama kaip man skanu, kad ji nors paragautų! ( :)))) )

Galiausiai neapsikenčiau ir pradėjau maitint žalia mėsa. Nutiko kita bėda! Aš tai juk vegetarė. Pjaustyt ir skabtuot tą mėsą man pasidarė ne itin gera, bet ko nepadarysi dėl mylimo šuns! Bandžiau kitų linijų paruoštus maistus ir atradau Jus! Esam išbandę turbūt visus jūsų paruoštukus, labiausiai poniai patiko fazaniena."

Dėkojame Ugnei už Majos istoriją - pasidalink savo RAFUS istorija ir tu - atsiųsk ją el paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Atrinktų istorijų autoriams dovanosime apsipirkimą RAFUS el. parduotuvėje už 30€!

RAFUS bičiulių istorijos

Alergijos ir prastas apetitas – du dalykai, kuriuos Aikas jau visai pamiršo

Ar vegetarai maitina savo šunis mėsa? Tikrai taip – kviečiame susipažinti su Majos istorija 💚

Jis - Bleikas, Sirijus Bleikas 💚

Leteną kelia didelis Rafus gerbėjas – Čiadas, 3 metų amžiaus mišrūnas, kurį Jurgita priglaudė iš Linksmosios pėdutės. Kviečiame susipažinti su jo Rafus istorija!