• Pirmo užsakymo dydis
  užsiregistravus neribojamas
 • Pristatymo kaina
  5 Eur
 • Pristatymas
  per 1-3 d.d.
 • Informacija
  8 659 25639, I-V 9-18 val.
Krepšelis

RAFUS - veterinarai rekomenduoja

Čiado istorija

Leteną kelia didelis Rafus gerbėjas – Čiadas, 3 metų amžiaus mišrūnas, kurį Jurgita priglaudė iš Linksmosios pėdutės. Kviečiame susipažinti su jo Rafus istorija!

Šeimininkė Jurgita: "Priglaudusi Čiadą apie metus vargau ieškodama jam tinkamo maisto. Pakeičiau pakankamai daug skirtingų sauso maisto gamintojų ir skonių, bet vis atrodė, kad nei vienas jam netinka. O galiausiai Čiadas tiesiog nustojo valgyti, vieną porciją (pusę dienos normos) valgydavo kelias dienas, tapo vangesnis, jam trūko energijos, apie svorio priaugimą iki rekomenduojamos normos galėjau tik pasvajoti. Vis kildavo mintys apie žalią mėsą, tačiau tai atrodė taip nepatogu man, žmogui. Tačiau ar yra kažkas, ko nepadarytum dėl savo numylėto augintinio? Žinoma, kad ne. Galiausiai pasiryžau išbandyti Rafus maistą ir negaliu nustoti džiaugtis šiuo pasirinkimu. Šuo iš karto pamilo gaunamą maistą, dar pirmą savaitę pastebėjau, kad jis tapo energingesnis, laimingesnis, kailis purus ir žvilgantis, šuo nustojo kasytis, o kiekvieno šėrimo laukia su didžiausiu nekantrumu. O aš, kaip šeimininkė, supratau, kad be reikalo taip ilgai dvejojau – maistas jau subalansuotas, supakuotas patogiai, pakuotės labai ekonomiškai telpa į šaldiklio stalčių, pristatymas labai greitas, be to, yra ir kramtalų (kakliukų, gomurių) bei papildų pasirinkimas, todėl nereikia papildomai ieškoti priedų kitur.

Per pastarąjį pusmetį išbandėme tris mėsos produktus – jautienos, jautienos su vištiena bei jautienos su lašiša. Pastarojo kvapas ir skonis Čiado uodegą vizgino stipriausiai, tačiau visų trijų skonių porcijos iš dubenėlio dingsta akimirksniu. Taigi, po ilgo vargo dėl šuns nevalgumo ir iš to kylančių problemų, dabar galiu būti rami, jog Rafus padėjo išspręsti šią problemą."

RAFUS bičiulių istorijos

Alergijos ir prastas apetitas – du dalykai, kuriuos Aikas jau visai pamiršo

Ar vegetarai maitina savo šunis mėsa? Tikrai taip – kviečiame susipažinti su Majos istorija 💚

Jis - Bleikas, Sirijus Bleikas 💚

Leteną kelia didelis Rafus gerbėjas – Čiadas, 3 metų amžiaus mišrūnas, kurį Jurgita priglaudė iš Linksmosios pėdutės. Kviečiame susipažinti su jo Rafus istorija!