• Pirmo užsakymo dydis
  užsiregistravus neribojamas
 • Pristatymo kaina
  5 Eur
 • Pristatymas
  per 1-3 d.d.
 • Informacija
  8 659 25639, I-V 9-18 val.
Krepšelis

RAFUS - veterinarai rekomenduoja

Pristatymas ir atsiskaitymas

Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 28 Eur sumos, taikomas nedidelių siuntų paruošimo mokestis – 4,50 Eur. Įsidėjus daugiau prekių mokesčio mokėti nereikės. Pristatymo kaina – 5,00 Eur, nepriklausomai nuo užsakomo produktų kiekio

Prekių pristatymas

Prekes pristatome su DPD kurjeriais darbo dienomis, išskyrus pirmadieniais į visus Lietuvos miestus (išskyrus Kuršių Neriją). Prekės pristatomos dienos metu iki 17 val. 

Pateikus užsakymą iki 13 val., prekes gausite sekančią darbo dieną. Pateikus užsakymą po 13 val. prekes pristatysime dar diena vėliau. Prekės nepristatomos pirmadieniais, savaitgaliais ir švenčių dienomis. Detalų pristatymo grafiką rasite žemiau. Tikslaus pristatymo laiko ar konkretaus pristatymo laiko intervalo nurodyti kurjeriui neturime galimybės. Pristatymo dieną apie pristatymą DPD informuos iš anksto SMS/Viber žinute ar kurjerio skambučiu.

Prekės bus supakuotos į specialią pakuotę, kuri neleis atšilti. Tad gavę siuntinį iš kurjerio, drąsiai galite prekes laikyti dėžėje iki 8 valandų ir vėl užšaldyti. Tik nelaikykite pakuotės atviroje saulėje ar aukštesnėje nei kambario temperatūroje. Pakuotės kurjeriu grąžinti nereikia.

Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 28 Eur sumos, taikomas nedidelių siuntų paruošimo mokestis – 4,50 Eur. Įsidėjus daugiau prekių mokesčio mokėti nereikės. Pristatymo kaina – 5,00 Eur, nepriklausomai nuo užsakomo produktų kiekio. 10 kg, tai yra 20 produkto pakuočių nesunkiai telpa į vieną standartinį šaldytuvo šaldiklio stalčių. 

Išbandyti RAFUS maistą paprasta - užsiregistravus, pirmam užsakymui nėra taikomas minimalus užsakymo dydis. Visi užsiregistravę klientai dalyvauja RAFUS lojalumo programoje, kaupia nuolaidą, todėl prekes įsigyja už mažesnę kainą.

 

Atsiskaitymas

Atsiskaityti už prekes internetinėje parduotuvėje RAFUS galite:

 • naudodamiesi elektronine bankininkyste per Neopay.lt mokėjimo sistemą;
 • kortele kurjeriui pristatymo metu.

Pasirinkę banką, kurio paslaugomis naudojatės, būsite nukreipti į banko puslapį. Prisijunkite ir sistema jau bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Tam, kad užsakymas būtų pradėtas vykdyti, patvirtinkite ir atlikite mokėjimą.