• Minimalus užsakymo
  dydis 28 Eur
 • Pirmo užsakymo dydis
  užsiregistravus neribojamas
 • Pristatymo kaina
  3 Eur
 • Informacija
  8 659 25639
Krepšelis

RAFUS - veterinarai rekomenduoja

Atsiskaitymas ir pristatymas

Minimalus užsakymo dydis internetinėje parduotuvėje RAFUS yra 10 kg arba 28 Eur.

Atsiskaitymas

Atsiskaityti už prekes internetinėje parduotuvėje RAFUS galite:

 • naudodamiesi elektronine bankininkyste per Neopay.lt mokėjimo sistemą;
 • grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Pasirinkę banką, kurio paslaugomis naudojatės, būsite nukreipti į banko puslapį. Prisijunkite ir sistema jau bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Tam, kad užsakymas būtų pradėtas vykdyti, patvirtinkite ir atlikite mokėjimą.

Prekių pristatymas

Prekes pristatome su DPD kurjeriais darbo dienomis, išskyrus pirmadieniais į visus Lietuvos miestus (išskyrus Kuršių Neriją). Prekės pristatomos dienos metu iki 17 val. 

Pateikus užsakymą iki 13 val., prekes gausite sekančią darbo dieną. Pateikus užsakymą po 13 val. prekes pristatysime dar diena vėliau. Prekės nepristatomos pirmadieniais, savaitgaliais ir švenčių dienomis. Detalų pristatymo grafiką rasite žemiau. Tikslaus pristatymo laiko ar konkretaus pristatymo laiko intervalo nurodyti kurjeriui neturime galimybės. Pristatymo dieną apie pristatymą DPD informuos iš anksto SMS/Viber žinute ar kurjerio skambučiu.

Prekės bus supakuotos į specialią pakuotę, kuri neleis atšilti. Tad gavę siuntinį iš kurjerio, drąsiai galite prekes laikyti dėžėje iki 8 valandų ir vėl užšaldyti. Tik nelaikykite pakuotės atviroje saulėje ar aukštesnėje nei kambario temperatūroje. Pakuotės kurjeriu grąžinti nereikia.

Minimalus užsakymo dydis internetinėje parduotuvėje RAFUS yra 10 kg arba 28 Eur. Pristatymo kaina – 3,00 Eur, nepriklausomai nuo užsakomo produktų kiekio. 10 kg, tai yra 20 produkto pakuočių nesunkiai telpa į vieną standartinį šaldytuvo šaldiklio stalčių. 

Išbandyti RAFUS maistą paprasta - užsiregistravus, pirmam užsakymui nėra taikomas minimalus užsakymo dydis.