• Pirmo užsakymo dydis
  užsiregistravus neribojamas
 • Pristatymo kaina
  3 Eur
 • Informacija
  8 659 25639, I-V 9-18 val.
 • el.paštas
  info@rafus.lt
Krepšelis

RAFUS - veterinarai rekomenduoja

26.09
by Tets
in Blog

INTERNETU:

RAFUS MENU produktus galite užsisakyti internetu. Prekes pristatome per 1-3 darbo dienas į visus Lietuvos miestus, išskyrus Kuršių Neriją. Pristatymo mokestis - 3 Eur. Prekės pristatomos per DPD kurjerius darbo dienomis, darbo laiku, iki 17 val.

Išbandyti RAFUS MENU maistą paprasta - užsiregistravus, pirmam užsakymui nėra taikomas minimalus užsakymo dydis.

Užsisakykite:

 • Skyrelyje “Mūsų produktai” išsirinkite Jums patinkančius produktus ir susidėkite juos į pirkinių krepšelį.

Arba

 • Puslapio viršuje paspauskite nuorodą „Greitas pirkimas“. Pateksite į greitojo apsipirkimo skyrelį, kuriame galėsite pasirinkti pageidaujamų produktų kiekius ir pateikti užsakymą.

Užsiregistruoti nėra būtina, bet patogu. Perkant kitą kartą, nebereikės iš naujo pateikti kontaktinių duomenų.

Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 28 Eur sumos, taikomas nedidelių siuntų paruošimo mokestis – 4,50 Eur. Įsidėjus daugiau prekių mokesčio mokėti nereikės. Pristatymo kaina – 3,00 Eur, nepriklausomai nuo užsakomo produktų kiekio. 10 kg, tai yra 20 produkto pakuočių nesunkiai telpa į vieną standartinį šaldytuvo šaldiklio stalčių. Prekės bus supakuotos į specialią pakuotę, kuri neleis atšilti. Tad gavę siuntinį iš kurjerio, drąsiai galite prekes laikyti dėžėje iki 8 valandų ir vėl užšaldyti. Tik nelaikykite pakuotės atviroje saulėje ar aukštesnėje nei kambario temperatūroje. Pakuotės kurjeriu grąžinti nereikia.

SVARBU: Siųsdami šaldytą maistą karštuoju metų sezonu į pakuotę įdedame šaltį ir pastovią siuntos temperatūrą palaikantį šaldymo elementą. Šaldymo elementas NĖRA valgomas, todėl negali būti duodamas jūsų augintiniui kaip atsivėsinimui skirtas skanukas ar žaislas.

Šaldymo elementas yra supakuotas į atskirą skaidrų maišelį ir pažymėtas lipduku: "Šaldymo elementas. Nevalgyti. Saugoti nuo vaikų ir augintinių".

Būkite budrūs ir pasirūpinkite, kad, išpakavus siuntą, nei vaikai, nei jūsų augintiniai šio šaldymo elemento nepaimtų ir nesuvalgytų.